redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Najlepsza tabaka roku 2011

"Najlepsza tabaka roku" nasza wielka ankieta składająca się ze wszystkich tabak, które wyszły w danym roku, trwa już od 2009. Wtedy to wygrało większością głosów Toque Berwick Brown. W 2010 r. bezkonkurencyjni byli Holendrzy i ich Bon Bon zeskując prawie wszystkie głosy dla siebie. Jak było w tym roku? Cóż, trochę smutno... a dlaczego?

Rok 2011 nie obfitował tak bardzo w kosztowanie wszelkich nowości, które na rynku się pojawiły, toteż i ciężej było wybrać tę najlepszą bez rozeznania. Szczęśliwi Ci, którzy rok 2011 mieli po dziurki w nosie... tabaki po dziurki w nosie... znaczy się, że dużo zażyli. Ich głosy były najcenniejsze.

Zeszły rok okazał się walką dwóch tabak Silver Dollar Original (Toque Tobacco) oraz Pobrzeże Kaszubskie (Synchro), które notabane dostać można tylko, zaczynając od pierwszej wymienionej, w USA i w Polsce. Tabaczarze wybrali wyrób polski co nas bardzo cieszy, choć z Ameryki zaczęły płynąć głosy sprzeciwu - co nas całkowicie bawi, bo Polacy również głosowali na wyrób Toque Tobacco.

My z całego serca gratulujemy Synchro, bo ten rok należał całkowicie do nich. Seria Chaty Polskie zyskała w naszym kraju rzesze fanów - świetne połechtanie polskiego konsumenta i bardzo dobre tabaki. czego Amerykanin nie wąchał temu niech będzie żal, bo w Polsce coraz lepsze tabaki się robi.

Najlepsza tabaka roku 2011 - Synchro Pobrzeże Kaszubskie.

Również w drugiej kategorii, "Najlepsza tabaka roku 2011", Synchro (przynajmniej połowicznie zyskuje tytuł. W roku 2009 była to Dholakia Roasted Nuts, 2010 (zgodnie z użytkownikami) Molens de Kralingse Bon Bon, a w tym... kreacja Synchro zrobiona dla sklepu internetowego Taganza, czyli STOK RosaLi.

Brawa dla Polaków. Zdrowie Synchro.

e-max.it: your social media marketing partner