redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Forum, galeria i inne atrakcje ;)

Ktoś kiedyś stwierdził, że jeśli miałby stać w miejscu, na pewno nie ruszyłby do przodu...
Coś pewnie jest w tym stwierdzeniu patrząc na nasze kolejne próby ożywienia tematu tabaki w polskim (i nie tylko) internecie.
Z zamiarem uruchomienia forum tabaczanego nosiliśmy się niemal od samego początku powstania serwisu Top25snuff.com, czyli listopada 2008 roku. Trudne były to decyzje, bowiem jak pewnie większość z Was wie udzielamy się już na jednym dużym forum tabaczanym, a mianowicie forum.tbx.pl
Sprawa powołania forum przy serwisie nie była prosta, jednak z każdym dniem wydawała się coraz bardziej słuszna. Wreszcie, zapadły decyzje i od 2 tygodni forum jest udostępnione szerszej liczbie osób.
Czym możemy zachęcić do forum? Na pewno będziemy się starali trzymać wysoki poziom merytoryczny i niewątpliwie forum bardziej jest skierowane do osób które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o tabace, a czego nie znajdą na innych stronach czy forach dyskusyjnych.
Wraz z forum uruchomiliśmy dwie nowe rzeczy, których próżno szukać na innych stronach z tej tematyki. Pierwszą z nich jest bogata i ciągle rozwijająca się Galeria zdjęć, w której możecie znaleźć zdjęcia rzadkich tabak, kolekcje innych użytkowników, ale również stare rachunki fabryk tytoniowych czy reklamy wyrobów tabaczanych z całego świata. Galerię mogą tworzyć tylko zarejestrowani użytkownicy, zdjęcia pokazują się automatycznie po wrzuceniu do Galerii.
Druga rzeczą jest tabaczny czat, dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników forum. Zapraszamy do rozmów nie tylko na tabaczane tematy, choć te zazwyczaj są poruszane najczęściej :). Redakcję serwisu można spotkać najczęściej między godziną 22 a 24, zawsze chętną do symbolicznego zażycia tabaki przez internet.
Serdecznie zapraszamy. Wkrótce tez pierwsze konkursy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

e-max.it: your social media marketing partner